Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.

MOTUL HYBRID 0W16 API SN TOYOTA HONDA 4L

Numer katalogowy HYBRID 0W16 4L
Producent MOTUL Wyszukaj innych produktów
Stan Produkt nowy, oryginalny, zapakowany.
Oferta dotyczy 1 sztuki
Czas realizacji 24 godziny
Średnia ocena 4 5 0 z 1896 ocen.
Wysoka jakość
Zwrot 14 dni
Szybka dostawa

Opis produktu


OLEJ SYNTETYCZNY MOTUL HYBRID 0W16 DO SAMOCHODÓW SPALINOWO-ELEKTRYCZNYCH
Specyfikacje
  • API SN
Pojemność

1 opakowanie - 4 litry

Opis

Wraz z uzyskaniem reputacji światowej sławy producenta niezawodnych środków smarnych, Motul zawsze mógł szczycić się innowacyjnością oraz umiejętnością przewidywań rynkowych i sprostania wymaganiom klientów. Tym razem marka szykuje kolejny przełom. Wprowadza nową gamę olejów silnikowych, przeznaczonych wyłącznie do pojazdów hybrydowych - Motul HYBRID.

 

Sprzedaż samochodów hybrydowych i hybrydowych plug-in, przy produkcji przekraczającej dziesięć milionów na całym świecie - zwłaszcza w Japonii i USA,
w ostatnich dwóch latach gwałtownie wzrosła. Najnowszy olej Motul HYBRID, skierowany jest do, wciąż rosnącego, segmentu samochodów hybrydowych z silnikiem benzynowym.

Od początku swego istnienia, Motul stosował najnowocześniejszą technologię, połączoną z pomysłowością i innowacyjnością. To od zawsze było wpisane w DNA marki. Już w 1966 roku, jako pierwsza, wprowadziła na rynek półsyntetyczny olej Motul 2100, by trzy lata później zaprezentować w pełni syntetyczny olej 300V. Teraz ponownie, jako pionier, wprowadza na rynek gamę olejów silnikowych, przeznaczonych do pojazdów hybrydowych. Pełne wykorzystanie oszczędności jakie daje technologia hybrydowa wymaga specyficznych produktów. Motul przygotował i jest teraz gotów zaprezentować światu gamę czterech produktów o wyjątkowej lepkości.

Wszystkie produkty są w pełni syntetyczne i przeznaczone do użycia w technologii hybrydowej również przy ekstremalnie niskiej klasie lepkości: SAE 0W12 oraz SAE 0W8, pozwalającej na niezwykłą oszczędność paliwa. Gwarantuje to doskonały zimny rozruch i pracę silnika w niskich temperaturach, niskie zużycie oleju przy jednoczesnym zachowaniu czystości silnika oraz trwałości oleju. Oleje serii HYBRID są kompatybilne z katalizatorami. Motul jest pierwszym producentem środków smarnych, który rozwija i wprowadza na rynek oleje silnikowe o klasie lepkości SAE 0W12 oraz 0W8.


MOTUL

Zamienniki

Płatności i metody dostawy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, w tym do profilowania, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.